Bölüm Blog

Mamak Gergi Tavan Sistemleri

Mamak gergi tavan hizmetleriyle kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son dönemlerin en popüler dekorasyon şekillerinden birisi, gergi tavan sistemleridir. Gergi tavan sistemlerinin bu kadar fazla kullanılmasında ki ana sebep insanların zevklerine göre veya tercihlerine göre oluşturulabilmesidir. Herkesin farklı bir zevki olduğunu düşündüğümüz zaman beyaz sade bir tavan size de çok saçma gelmiyor mu?

Özellikle son yıllarda farklı dekorasyon şekillerinin diğer dekorasyon şekillerine göre daha moda olduğunu düşündüğümüz zaman sade tavanların tarihe karıştığını söylemek saçma olmayacaktır. Gergi tavan sistemlerinde istediğiniz şekli seçerek yaptırabilirsiniz. Bu konuda bir sınırınızın olmadığını size söylemeliyiz.

3gen gergi tavan, gergi tavan konusunda en iyi imkanları sunmasıyla tanınmaktadır. Gergi tavan yaptıracak olan kişiler genellikle tavanının şekline göre yapılamayacağını düşünürler. Fakat tavanınız ister oval bir şekle sahip olsun isterseniz kubbe şeklinde olsun rahatlıkla gergi tavan yaptırabilirsiniz. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Gergi tavan yapımı sırasında ana madde olarak alüminyum tercih edilmektedir. Alüminyum farklı platformlarda rahatlıkla kullanımıyla bilinen bir malzemedir. Aynı zamanda uzun ömürlü olduğu için kullanıcılara uzun süre kullanım sunar.

Altındağ Gergi Tavan Sistemleri

Altındağ Gergi Tavan Sistemleri en çok tercih edilen modelleriyle karşımıza çıkıyor .Evlerinde veya iş yerlerinde daha modern bir görünüm elde etmek isteyen kişiler gergi tavan sistemlerinden faydalanmaktadır. Bu sistemler kullanıcılarına sundukları seçeneklerle kısa sürede kendisini herkese sevdirmeyi başardı.

İlk baktığımızda kullanımı zor veya kullanışsız olarak durduğu düşünülen bu sistemlerin kullanımlarının gayet kolay olduğunu ve uzun ömürlü olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda sıvıya ve neme karşı da dayanıklıdır. Bu yüzden duvarlarınız terleme yaptığı zaman bile bir problem olmadan şık bir görünüm sunmaya devam edecektir. Gergi tavan sistemlerinin bu kadar şık durmasında insanların beğendikleri desenlerden rahatlıkla yaptırabilmesinin büyük etki ettiğini söyleyebiliriz.

3gen gergi tavan, sizlere artık klasikleşmiş tavanlarınızdan sıyrılarak farklı bir ortama adım atma imkanı sunar. Her evde veya iş yerinde kullanılan gergi tavan modelleri farklıdır. Bunda insanların kendi zevklerine göre seçebilmesi önemi bir rol oynamaktadır. Birçok insan tavanının dekorasyonunu değiştiremeyeceğini ve tek bir dekorasyon şekli kullanabileceğini düşünür. Fakat gergi tavan bu fikri tamamen yıkarak insanlara gerekirse farklı modellere sahip olan tavanlarında olabileceğini göstermektedir.

Pursaklar – Gölbaşı Gergi Tavan Sistemleri

Gölbaşı ve Pursaklar ilçelerinde gergi tavan hizmetlerimizi denediniz mi  ? Başınızı kaldırıp tavanınıza baktığınız zaman o düz beyaz renkten canınızın sıkıldığını hiç düşündünüz mü? Belki de uzun zamandır yapmayı planladığınız köklü değişiklik budur. Yani tavanlarınızı değiştirmektir. Bu şekilde dediğimiz zaman kulağınıza değişik geliyor olabilir. Fakat gergi tavan sistemleri tam olarak bu dediğimiz imkanı sizlere sunmaktadır.

Normalde insanların dekorasyon anlayışı farklıdır. Fakat ne kadar klasik sevilirse sevilsin dekorasyon aşamasında klasiğinde farklı dekorasyonları yapılmaktadır. Bu konuda insanların birbiriyle yarıştığını bile söyleyebiliriz. Özellikle ev dekorasyonları sırasında büyük bir yarış vardır. İnsanlar en farklı ve en güzel dekorasyona sahip olabilmek için ellerinden geleni yaparlar.

3gen gergi tavan, evinizin tamamen farklı bir dekorasyona sahip olmasında size yardımcı olmaktadır. Bu zamana kadar gördüğünüz bütün tavanları unutarak kendi hayalinizdeki şekle sahip olan bir tavan elde edebilirsiniz.

Gergi tavan sistemleri özellikle son dönemlerde büyük bir değişiklik göstererek evlerin ve işyerlerinin duvarlarında bile karşımıza çıkmaya başladı. Bu konuda gergi tavan sistemlerinde önemli gelişmelerin olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle farklı renkler sunması ayrıca dikkat çekmektedir.

Ankara Panel PVC Gergi Tavan Sistemleri

Ankara Panel PVC gergi tavan sistemleri her geçen gün farklı bir dekorasyon şekliyle karşı karşıya kalıyoruz. Bunda gelişen teknolojinin emeğinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Peki, dekorasyon şekilleri bu kadar gelişirken siz, bu sistemin neresinde yer alıyorsunuz? Evinizi veya iş yerinizi en son ne zaman dekore ettiniz? Ufak bir değişiklik olsa daha yaptırdınız mı? Bazıları dekorasyon denildiği zaman bütün evi veya iş yerini değiştirmek olarak anlıyor.

Fakat bizim burada kastettiğimiz ana değişiklik bütün ev dekorasyonu değildir. Örneğin, tavanınızda bir değişikliğe gitmeyi hiç düşündünüz mü? Bu size biraz tuhaf gelebilir. Fakat gergi tavan sistemleri size tavanınızda köklü bir değişiklik yapma imkanı sunmaktadır.

3gen gergi tavan, tavanlarınızı sizin bile hayal edemeyeceğiniz şekilde değiştirerek muhteşem bir hal almasını sağlayacaktır. Artık tavanlar eskisi gibi tek bir düz renge boyanmıyor. Gergi tavan bu konuda sunduğu imkanlarla sizin farklı bir ortama kavuşmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda gergi tavan şeklinizi kendiniz de belirleyebilirsiniz. Sevdiğiniz bir şekilde veya renklerden oluşmasını bu şekilde kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Ankara Ostim Gergi Tavan Sistemleri

Ankara Ostim de gergi tavan sistemlerini en estetik şekliyle mekanlarınıza uyguluyoruz. Yapılan araştırmalar farklı dekorasyona sahip olan iş yerlerinde çalışanların daha iyi performans gösterdiğini ortaya koymuştur. Bu yüzden iş yerleri klasikleşmiş dekorasyonlarından sıyrılarak çalışanlarına daha farklı dekorasyonlar sunmaktadır. İş yerlerinde yapılan değişikliklerden bir tanesi; tavan dekorasyonunu değiştirmektir. Evet, yanlış duymadınız günümüzde birçok iş yeri sade ve düz tavanlarını değiştirerek daha farklı bir dekorasyona adım atıyorlar.

İş yerlerinde kullanılan bu dekorasyon ise; gergi tavan sistemleridir. Gergi tavan sistemleri aslında yurtdışında uzun süredir kullanılıyor. Fakat ülkemizde yeni yer almaya başladığını söyleyebiliriz. Bu sistemler tavanınıza faklı şekiller katıyor ve farklı bir ışıklandırma sistemi meydana getiriyor.

Ostim Gergi Tavan Sistemleri

3gen gergi tavan, gergi tavan sistemlerinde en fazla tercih edilendir. İş yerinizde farklı bir atmosfer yaratmak ve çalışanlarınıza farklı bir ortam sunmak istiyorsanız sizde gergi tavan sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Gergi tavan sistemleri sadece tavanlara değil duvarlara da çok rahat bir şekilde uygulanabiliyor. Bu şekilde ortaya daha farklı ve modern bir görünümün çıktığını söyleyebiliriz. Farklı bir tarz arayan kişiler gönül rahatlığıyla bu sistemleri kullanabilirler.

Ankara Gergi Tavan Aydınlatması

Ankara gergi tavan aydınlatması farklı tipler ile göz kamaştırıyor. Farklı bir dekorasyona arayan kişilerin ilk başvurduğu yöntemlerden birisi, tavan dekorasyonunu değiştirmektir. Tavan dekorasyonu konusunda teknolojinin artık çok fazla geliştiğini söyleyebiliriz. Bu konuda gelen yeniliklerle beraber insanlar artık demodeleşmiş beyaz düz tavanlardan kurtularak farklı modellere ve desenlere sahip tavanlara doğru yol alabiliyorlar. Bunda en etkili olan şey ise gergi tavan sistemlerinin gelişmiş olmasıdır.

Artık birçok ev ve iş yerinde gergi tavan sistemleriyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu sistemlerinin bu kadar sık kullanılmasındaki ana sebep ise; diğer dekorasyon şekillerine göre daha farklı bir ortam sunması ve daha şık olmasıdır.

3gen gergi tavan, evinizde veya iş yerinizde rahatlıkla kullanılabilir. İlk başlarda ağırlıklı olarak iş yerlerinde tercih edildiğini söyleyebiliriz. Fakat son yıllarda bu konuda gelişmeler yaşanarak birçok alanda karşımıza çıkmaya başladı. Karşımıza çıkmaya başlamasında insanların bu sistemleri evlerinde de kullanmaya başlamasının payı çok büyüktür.

Gergi tavan aydınlatma nasıl yapılır ?

Aydınlatma modelleri birbirinden farklıdır. Mekanın büyüklüğü bu açıdan çok önemlidir. Ortamın ortasında bulunan kolonlar ve köşeleri aydınlatma çizimlerinin kalıplarını oluşturuyor. Evlerinizde gergi tavan kullanacağınız zaman sadece tavanınıza değil, isterseniz duvarınıza da yaptırabilirsiniz. Bu şekilde daha farklı bir dekorasyon elde edersiniz.

Çankaya Gergi Tavan Sistemleri

Çankaya gergi tavan sistemleri ile evinizin havanızı değiştirmeye hazır mısınız ? Ya da hiç tavanınızın tamamen farklı bir dekorasyon ve ışıklandırmaya sahip olabileceğini düşündünüz mü? Düşünmediyseniz şimdi düşünmeye başlayabilirsiniz. Çünkü gergi tavan sistemleri size bu imkanı sunmaktadır. Artık tavanlarınız klasikleşmiş eski görünümünden tamamen arınarak farklı bir dekorasyona ve farklı bir ışıklandırmaya sahip olabilir. 3gen gergi tavan hizmetleri sizlere bu imkanı sunmaktadır.

Alında insanlar genellikle evlerinde dekorasyon değişikliğine gidecekleri zaman tavanlarını bu değişikliğe dahil etmezler. Ev boyandığı zaman tavanlar beyaz renge boyanarak bırakılır. Fakat insanların farklı bir dekorasyon istediği günümüzde tavan dekorasyonunun da kesinlikle atlanılmaması gereken bir gerçek olduğu unutulmamalıdır. Tavanlarınızı gergi tavan sistemlerini kullanarak farklı bir kullanıma ve daha modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Hangi Bölgelere Hizmetiniz Var ?

 • Ahlatlıbel
 • Ayrancı
 • Bahçelievler
 • Balgat
 • Bilkent
 • Cebeci
 • Çankaya
 • Dikmen
 • Esat
 • Gaziosmanpaşa(Gop)
 • Hürriyet
 • Kavaklıdere
 • Kırkonaklar
 • Kızılay
 • Maltepe
 • Öveçler
 • Sıhhıye
 • Söğütözü
 • Tbmm
 • Yıldız
 • Yüzüncüyılişçiblokları
 • Zafertepe

Herkesin farklı bir zevki olduğunu düşünürsek tavanlarınızda ağırlıklı olarak tek bir sistem kullanmanız tavanlarınıza yapabileceğiniz ne kötü şeylerden birisidir. Eğer sizde kendinizin bir farkı olduğunu düşünüyorsanız tamamen sizi yansıtacak olan bir tavana sahip olmalısınız. Gergi tavan sistemlerinde tavanınızda kullanacağınız şekli kendiniz rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Size bu imkan sunulmaktadır.

Keçiören Gergi Tavan Sistemleri

Keçiören Germe Tavan Sistemleri 3 Gen gergi tavan ile hizmetinizdedir. Günümüzün en popüler dekorasyon şekillerinden birisi gergi tavan dekorasyonudur. Evinizde veya iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz gergi tavan sistemleri görenlerin büyük beğenisini kazanmaktadır. Bu sistemlerin görenlerin beğenisi kazanmasındaki en büyük sebep ise; tamamen sizin zevkinizi yansıtıyor olmasıdır.

Genellikle insanlar gergi tavan sistemlerinin kullanımının veya yapımının çok zor olduğunu düşünmektedir. Fakat 3gen gergi tavan sayesinde, bu işlemler büyük bir kolaylıkla yapılmaktadır. Gergi tavan kullanımı zannettiğinizden daha kolay ve daha uzun ömürlüdür. Çünkü gergi tavanın yapımı sırasında alüminyum kullanılır. Alüminyum uzun ömürlü ve kolay forma girebilen bir madde olmasıyla bilinmektedir.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz ?

 • Aktepe
 • Bağlum
 • Esertepe(Yayla)
 • Etlik(İncirli)
 • Kalaba
 • Sanatoryum
 • Şehitkubilay
 • Şenlik(Güçlükaya)
 • Ufuktepe

Gergi tavan sistemleri kolay bir şekilde temizlenmektedir ve sizlere hiçbir zorluk çıkarmamaktadır. Bu yüzden rahatlıkla evlerde de tercih edebilirsiniz. Evinizde pahalı dekorasyon değişiklikleri yapmadan sadece tavanlarınızı değiştirmeniz bile bütün dikkatleri üzerinize çekme de yardımcı olacaktır. Tavanlarınızda artık sevdiğiniz bir şekli görebileceksiniz.

Ankara da gergi tavan modelleri konusunda en çok çeşidi bir arada barındırıyoruz. Gergi tavanların yapımında kolay bir şekilde ısıyla şekil alabilen alüminyum kullanılmaktadır. Kullanılan alüminyumun çok kaliteli olduğunu ve dekorasyonda oldukça iyi durduğunu söyleyebiliriz.

Ankara Ofisler için Gergi Tavan Sistemleri

Ankara ofis için gergi tavan modelleri hakkında inceleme yapabilirsiniz. Tavan dekorasyonu denildiği zaman son yıllarda akıllara ilk gergi tavan gelmektedir. Beyaz düz tavanların artık maziye karıştığını söylemek bu konuda doğru olacaktır. Gergi tavan sistemlerini bu kadar önemli yapan ayrıntı ise bakıldığı zaman şık ve farklı bir görüntü oluşturmasıdır. Hatta bu özellikleri onu sadece tavanlarda kullanılmaktan çıkararak duvarlarda da kullanılmasını sağlamıştır. Yani her ne kadar tavan sistemleri desek de artık duvarlarda da karşımıza çıkıyor.

Gergi tavan uygulamaları Ankara hizmeti sunan firmamız sizlere gergi tavan konusunda en iyi hizmeti vermektedir. Firmamızın bu konuda usta çalışanlara sahip olması ve en kaliteli malzemeleri kullanması gergi tavanlarınızı uzun ömürlü yaptığı gibi daha kullanışlı hale de getirmektedir.

Gergi tavan uygulamalarında ana olarak kullanılan malzeme alüminyumdur. Alüminyum kolay forma girebilen bir malzeme olduğu için gergi tavan yapımında en uygun malzeme olarak görülmektedir. Alüminyum gergi tavan yapımı sırasında ısıtılarak şekle sokulur. Bu sayede farklı şekillerde gergi tavanlar yapılabilmektedir. Firmamız gergi tavan yapımında müşterilerine garanti vermektedir ve en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ofis gergi tavan modelleri

Gergi sistemleri bir çok mekana yapılabilir. Hangi yaşam alanı olursa olsun kolaylıkla montajı sağlanır. Uzun ömürlü ve dayanaklı sistemler ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çalışmalar sayfasından ofis için gergi tavan modelleri konusunda fikir edinebilirsiniz. Yapmanız gereken baskı görseller bölümünden istediğiniz bir resmi seçmek olacaktır. Sizin seçtiğiniz resim dijital resim alınarak gergi sistemine aktırılarak mekanınıza montajı sağlanacaktır.

Ankara Bina Girişleri Gergi Tavan Sistemleri

Ankara bina girişleri gergi tavan sistemleri farklı modelleriyle karşımıza çıkıyor. Gün geçtikçe farklı dekorasyonlar daha büyük önem taşımaya başladı. Özellikle firmalar için müşteri etkilemek için ve çalışanlarının performanslarını yükseltmek için dekorasyonun ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım. Dekorasyonda tavan dekorasyonu için en çok kullanılan sistem ise; gergi tavan sistemleridir. Ankara’da gergi tavan yaptırmak isteyen birçok ev ve işletme sahibi firmamızla iletişime geçerek bu isteklerini belirtmektedir.

Gergi tavan sistemleri sadece tavanlarda kullanılmamasıyla da dikkat çekiyor. Bu sistemleri evinizin veya iş yerinizin herhangi bir duvarında da kullanabilirsiniz. Bu şekilde şık bir görüntü elde edebileceğiniz gibi farklı bir ortam da yaratmış olursunuz. Gergi tavan sistemlerinde farklı renk ve modeller kullanılabilmektedir.

Gergi tavan yapımında ana malzeme olarak alüminyum kullanılır. Alüminyum kolay şekilde alabildiği ve farklı renk seçeneklerinde kullanabildiği için gergi tavanlar için çok önemlidir. Firmamız gergi tavan hizmetini sunarken en kaliteli alüminyumu kullanmaya özellikle dikkat ediyor. Bu sayede gergi tavan sistemleri uzun ömürlü olduğu gibi bütün mevsim şartlarına da dayanıklı bir hal alıyor.

Bina girişi gergi tavan modelleri

Ankara da farklı mekanlarda gergi tavan sistemleri uygulamaktayız. Daha fazla incele yapmak istiyorsanız, http://www.gergitavanci.net/calismalarimiz/ burada ki linki kullanabilirsiniz. Bina girişlerinin daha modern görüntüsüne kavuşturmak için amaçlanan sistemle uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmak olacaktır. Ekiplerimiz tarafından keşif yapılarak size uygun en iyi modeller sunulacaktır.

Daha fazla bilgi ve detay için 0 535 276 62 04 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Ankara Barisol Gergi Tavan

Firmamız Ankara Barisol Gergi Tavan konusunda uzman ekibiyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Dekorasyonunuzdan canınız sıkıldı ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Gergi tavan sistemleri bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Her ne kadar dekorasyon değişikliği insanlar tarafından sadece koltuk takımını veya halıları değiştirmek olarak gözüküyor olsa da duvarlarınızın ve tavanınızın dekorasyonu da çok önemlidir. Bakıldığı zaman hep aynı tip duvarlar ve tavanlar görüyoruz. Fakat siz bir farklılığa adım atarak gergi tavan sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Barisol gergi tavan nedir ?

Günümüzde ne kadar farklı bir dekorasyona sahipseniz o kadar dikkat çekersiniz. Çalışanlar dahi ofislerinde veya iş yerlerinde dekorasyon değişikliği yapıldığı zaman performanslarının arttığını kabul ediyorlar. 3gen gergi tavan ise çalışanlarının performansının artmasını isteyen iş yeri sahiplerinin ilk durağı olmaya başladı. Bir mekana gittiğiniz zaman tasarımında yer alan farklılık gözünüzden kaçmayacaktır. Bu bağlamda barisol gergi tavan ise kimsenin gözünden kaçmayan bir yapıya sahiptir.

Gergi tavan sistemlerinin kullanıldığı alanların sınırsız olduğunu söyleyebiliriz. Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde veya işletmenizde rahatlıkla gergi tavan sistemlerini kullanabilirsiniz. Bu sistemlerin uzun ömürlü olması ve şık durması size istediğiniz sonucu verecektir.

Barisol gergi tavan fotoğrafları

Gergi markası olarak barisol tavan resimlerine burada ki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz çalışmalar mekana zarar vermeyen teknoloji ile üretilmektedir. Sizlerde kaliteli ve estetik yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Barisol gergi tavan ankara

Barisol gergi tavan ankara

Barisol gergi tavan nasıl yapılır ?

Gergi tavan yapılmasına dair bir çok bilgiyi daha önceki konularımızda paylaştık. Öncelikle yaptırmak istediğiniz modeli belirlemeniz gerekiyor. Ardından üretim aşaması devreye giriyor. Son olarak size barisol tavan uygulamasını izlemeniz kalıyor.

Ankara Barisol gergi tavan fiyatları

Ankara germe tavan işini profesyonel ekiplerimizle yapıyoruz. Peki fiyatlar ne durumda ? Dışarıdan bakıldığı kadar pahalı bir sistem değildir. Ortama uzun süre nezih hava katar. Ortamın büyüklüğüne göre projelendirme ve fiyatlandırma ekibimiz tarafından sizlere en uygun sunmak için sabırsızlanıyoruz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Etimesgut Gergi Tavan Sistemleri

Etimesgut gergi tavan sistemlerini konumuzdan inceleyebilirsiniz. Son zamanlarda bir firmaya gittiğiniz zaman veya bir arkadaşınızın evine bile gittiğiniz zaman tavan dekorasyonların artık değişiklik gösterdiğini görebilirsiniz. Önceden tavanlarımızı beyaza boyuyorduk ve bırakıyorduk. Fakat günümüzde bu tarihe karıştı ve desenli farklı ışıklara sahip olan tavanlar yapılmaya başlandı. Gergi tavan sistemleri dediğimiz bu tavanlar birçok evin veya işyerinin tavanında karşımıza çıkmaktadır.

Gergi tavan sistemlerinin bu kadar tercih edilmesindeki ana sebeplerden birisi, artık insanların dekorasyona önem veriyor olmalarıdır. Önceki yıllara göre artık insanlar misafirlerini ağırlarken daha şık bir evde ağırlamak veya iş yerlerinde çalışanlarının performanslarını artırmak için daha iyi dekorasyonlar uyguluyorlar.

Gergi tavan sistemlerinin en büyük özelliklerinden birisi; 3 gen gergi tavan olarak kullanılabiliyor olmasıdır. Gergi tavan sistemlerini farklı şekillerde veya formlarda görebilirsiniz. Alüminyum kullanılarak oluşturulan gergi tavanlar ortama tamamen farklı bir hava katar. Gergi tavanlar, sadece tavanlarda değil aynı zamanda evinizin veya iş yerinizin duvarlarında da kullanılabilir. Duvarlarda kullanılmasının farklı bir dekorasyon yarattığını da söyleyebiliriz. Dekorasyonunuzu değiştirmek itiyorsanız mutlaka gergi tavan sistemlerine göz atmalısınız.